Sirpa a spol. s námi na sněžnicích

Sirpa Arvonen, zakladatelka Nordic Walking, naše V.I.P. konzultantka u nás v ČR.

Je to fotoprezentace s hudou, zapněte si „repro“ a nasávejte atmosféru. Třeba někdy půjdeme společnou stopou ;-)  • obrazky maji momentalně ješte sníženou kvalitu, pracujeme na vylepšení, víme o tom.

Na začátku tohoto roku, 2011, jsem uvítali Sirpu a její sněžnice milující přátelé u nás v České republice, v Krkonoších.

Společně jsem na sněžnicích pochodili a během našeho programu jsme navštívili „Arniho“, Tomáše Hanuše z Valteřic, který vyrábí původní sněžnice a luky, ručně na světové úrovni (je to něco překrásného, pokochejte se a nejlépe vyzkoušejte, navštivte tohoto „bodrého“ muže, vice na www.arni.cz). Nářadí jsem si sami vyzkoušeli a musíme říci „zlatý český ručičky“, je to nádherný zážitek jak sněžnice tak luky :-P .

Před odletem jsem dostali značku „Profi tým“, která vysí na naší základně v Brně, jakožto odměnu za naše pohoštění a program. Věříme, že Sirpu u nás ještě přivítáme. Jsme v živém kontaktu se zakladateli Nordic walking, „pijeme od pramene“ a rádi se s Vámi podělíme. Příjděte na naše originální Kurzy Nordic Walking, dáme Vám ochutnat pravého „nordic“.

akce/akce/sirpa_arvonen_nase_v.i.p._konzultaktka_u_nas_v_cr.txt · Poslední úprava: 07.01.2014 14:15 (external edit)

Mgr. Miroslav Mira, mobil 776 750 814, info@severskachuze.cz, www.severskachuze.cz