Nordic Walking Výlet v sobotu 3.10.

Lesná - Soběšice - Útěchov (Vranov)

Pojďte s námi objevit Nordic Walking…pohyb s holemi trochu jinak.

Pro koho: Pro každého…ať už toho, kdo chce udělat své první „hůlkařské“ kroky s originálními holemi nebo pro ty, co pilují správnou techniku a rádi by ji zkonzultovali či kohokoliv, kdo si chce užít zábavu a objevit potenciál tohoto pohybu.

Co se bude dít? Budeme kráčet „na sever“ za brněnská „humna“ a během cesty se seznámime se základy jak správně „na to“ s hůlkami, aby nám tento pohyb byl k užitku a ne jen k smíchu LOL. Cestou se protáhneme a ukážeme Vám inspirativní cvičení s hůlkami.

Čas srazu: v 9h, vyrážíme cca 9:15.

Jak dlouho? od 9h do cca 12h.

Kolik to bude stát? Tento výlet je pro Vás v rámci Brněnských dnů pro zdraví zdarma =).

Místo srazu: Brno – Lesná, cca 200m od supermarketu Billa, louka na kopečku „ u tří břízek“ za domovem pro seniory. Mapka: Tři břízky

Doprava na místo srazu: Městskou dopravou: tramvaj 9,11 na Halasovo náměstí, přestup na bus č. 57,46, výstup na zastávce Haškova nebo tramvaj č. 5 na konečnou - Štefánikova čtvrť, přestup na bus č. 45,66, výstup Haškova, konečná.

Co sebou: sportovní obuv a oblečení na pohyb venku, hůlky své nebo mohou být zapůjčeny originálni hole pro tento sport zdarma (prosím rezervujte si telefonicky).. pro zapůjení holí si vezměte sebou občanský prukaz.

Praktické: na výlet se vypravte tzv. „na lehko“ a v komfortu . Jako byste šli sportovat - chodit, běhat, na kolo, na běžky… podle aktuálního počasí. Tedy lehké sportovní „měkké“, ohebné boty (na chůzi či na běhání, případně nízké trekové boty), oděv, který dýchá a udržuje tělo v teple (doporučujeme funkční prádlo ve dvou vrstvách (triko a mikinu), na něj lehkou vrchní vrstvu, bundu , která nepropouští vítr (windstoper) . Podle počasí i čelenku či jinou pokrývku hlavy.

Přihlášky a více informací: Mgr.Miroslav Mira, mobil:776 750 814, email: mira@severskachuze.cz

Těším se na Vás! …s hůlkami pro zdraví a radost z pohybu…

PS1.Informace o přínosech Nordic walking najdete v sekci Přínos severské chůze..

PS2. Pokud by se vám výlet zalíbil, zde je možnost se účastnit dalších Setkání

akce/pro_konktertni_informace_jako_delka_trvani_misto_a_cas_razu_kliknete_zde.txt · Poslední úprava: 07.01.2014 14:15 (external edit)

Mgr. Miroslav Mira, mobil 776 750 814, info@severskachuze.cz, www.severskachuze.cz