NORDIC WALKING „první krok“ Pro ty co chtějí začít.

Co se bude dít? Praktické seznámení a jak správně „na to“! Správná technika.

Jak dlouho? Cca 1 - 1:15h.

Kolik to bude stát? 149,-Kč/ úvodní setkání (další 99Kč).

Kde: Brno – Lesná, Maják, sraz na parkovišti Majáku (u bočního vchodu do centra, dveře jsou označeny známkou Nordic Walking Point). Maják (vzdělávací a sportovní centrum) se nachází cca 400m od konečné zastávky autobusů (Č.45,46,66, 57), zastávka Haškova (na Lesné pod Billou), jdete „směr“ sever, nad Billu po asfaltovém chodníku, za 3 vysoké výškové (14 patrové) domy, na konci je velká zelená brána, vstupte dál :-D.

Na mapě:MAJÁK.

Adresa: Dusíkova 5, 638 00 Brno, část obce Lesná, městská čtvrť Brno-sever.

Doprava: Městskou dopravou: tramvaj 9,11 na Halasovo náměstí, přestup na bus č. 57,46, výstup na zastávce Haškova nebo tramvaj č. 5 na konečnou - Štefánikova čtvrť, přestup na bus č. 45,66, výstup Haškova, konečná.

Co sebou: sportovní obuv a oblečení na pohyb venku, hůlky své nebo mohou být zapůjčeny za drobný paušál 50Kč (prosím rezervujte si telefonicky).

Praktické: na lekci severské chůze se vypravte tzv. „na lehko“ a v komfortu . Jako byste šli sportovat - chodit, běhat, na kolo, na běžky… podle aktuálního počasí. Tedy lehké sportovní „měkké“, ohebné boty (na chůzi či na běhání, případně nízké trekové boty) , oděv, který dýchá a udržuje tělo v teple (doporučujeme funkční prádlo ve dvou vrstvách (triko a mikinu), na něj lehkou vrchní vrstvu, bundu , která nepropouští vítr (windstoper) . Podle počasí i čelenku či jinou pokrývku hlavy.

Kdy: viz. časy setkání z předešlé stránky.

Pro další setkání sledujte sekci Setkání

Přihlášky a více informací: Mgr.Miroslav Mira, mobil:776 750 814, email: mira@severskachuze.cz

Těším se na Vás! …s hůlkami pro zdraví a radost z pohybu…

Informace o přínosech Nordic walking najdete v sekci Přínos severské chůze.

akce/pro_vas_co_zacinate.txt · Poslední úprava: 07.01.2014 14:15 (external edit)

Mgr. Miroslav Mira, mobil 776 750 814, info@severskachuze.cz, www.severskachuze.cz