Nordic Walking v Jičíně a Českém Ráji

Co se bude dít: Praktické seznámení a jak správně „na to“ základy techniky severské chůze

Jak dlouho: Cca 1 - 1:15 hod.

Kolik to bude stát: 99,-Kč/ setkání.

Kde: místo srazu , Jičín - lipová alej - naproti Hotelu Start , v případě zájmu možnost dohodnout i jiné místo.

Kdy: podle dohody s instruktorem, např.

  • pátek (9 - 10:15 h, popřípadě 14 - 15:15 h)

V případě zájmu, možnost domluvit i jiný termín nebo čas, PŘED LEKCÍ DEJTE VŽDY VĚDĚT ZDA PŘIJDETE.

Co sebou: sportovní obuv (měkké nízké boty) a oblečení na pohyb venku, hůlky své nebo mohou být zapůjčeny za drobný paušál 50,-Kč (prosím rezervujte si telefonicky).

K vybavení: naše doporučení z praxe: na lekci severské chůze se vypravte tzv. „na lehko“ a v komfortu . Jako byste šli sportovat - chodit, běhat, na kolo, na běžky… podle aktuálního počasí. Tedy lehké sportovní „měkké“, ohebné boty (na chůzi či na běhání, případně nízké trekové boty) , oděv, který dýchá a udržuje tělo v teple (doporučujeme funkční prádlo ve dvou vrstvách (triko a mikinu), na něj lehkou vrchní vrstvu, bundu , která nepropouští vítr (windstoper). Podle počasí i čelenku či jinou pokrývku hlavy..

Doprava : pěšky, autem - možnost parkování přímo u lipové aleje, nebo u Hotelu Start (sousedí s aquacentrem ) autobusem - z autobusového nádraží do centra k Valdické bráně na Žižkovo nám., Havlíčkovou ulicí na začátek lipové aleje a poté 300 m k Hotelu Start.

Příhlášky a více informací : Lukáš Krupka email : Krupkal@seznam.cz, mobil : 728717813 Přijdte společně objevit krásu jarní přírody, rozhýbat tělo, naučit se novému příjemnému a zdravému pohybu ! Těším se na Vás !

akce/pro_vas_co_zacinate_lukas.txt · Poslední úprava: 07.01.2014 14:15 (external edit)

Mgr. Miroslav Mira, mobil 776 750 814, info@severskachuze.cz, www.severskachuze.cz